Portfolio

Untitled-31-1200x594.jpg

Новий офіс компанії “СВС-АРТА” (Черкаси)

ЕКСКУРСІЯ ПО ОФІСУ «СВС-АРТА»

ЗАПРОШУЄМО У НАШ НОВИЙ ОФІС

Ми закінчили будівництво нового офісу, тепер ми раді Вас бачити за адресою м. Черкаси, вул. Геронімівська 1/5. Офіс розташований в екологічно чистому місці міста Черкаси, що в районі Соснівка.

Будемо раді зустрічі з Вами)

BAA0740-1-1200x801.jpg

Операційні у медичному центрі «Клініка Нова» м.Київ

Медичний центр «Клініка Нова» у Києві розпочав роботу у травні 2015 року як спеціалізований центр чоловічого здоров’я. Зараз це багатоцільова медична клініка з повним спектром медичних послуг. Компанія “СВС-АРТА” побудувала дві сучасні операційні у цій клініці.  
DSC_8900-1-1200x795.jpg

Технології чистих приміщень для фармацевтичних лабораторій

Кожна лабораторія і чиста кімната мають унікальні вимоги до дизайну, але кожна функціональна лабораторія поєднує в собі обладнання, інженерні мережі, системи безпеки і механічні системи в ефективній і приємній робочої атмосфері.

ГНУЧКІСТЬ В ПРОЕКТУВАННІ

Задовго до початку проектування чистих приміщень для лабораторій, наші архітектори, інженери, проектувальники і фахівці по навколишньому середовищу допоможуть Вам визначити необхідні вимоги. Провівши співбесіду з учасниками вашої лабораторії – від директора до технічних фахівців – наші проектувальники допоможуть Вам визначити фізичні і естетичні цілі і завдання вашого підприємства. Ми ретельно аналізуємо ваш транспортний потік, потреби в просторі, тип і кількість аналізів, стандартні методи випробувань, безпеку лабораторії, а також вимоги до обладнання та нормативним вимогам.

ЯКІСТЬ

Наші клієнти отримують ретельне і точне планування приміщень, узгоджене з усіма необхідними складними електричними, механічними і інженерними системами. Наші комплексні внутрішні консультаційні послуги гарантують, що відповідальність за ваш проект буде покладено на СВС-АРТА, як на вашого єдиного підрядника. Ми надаємо команду інженерів, яка швидко реагує на зміни, легко спілкується і розділяє відповідальність.

Чисті приміщення для операційного боксу

Реконструкція в міській лікарні №3 (м.Черкаси). Сучасна операційна, у якій комфортно працювати.

Операційна з ламінарної зоною (ламінарним потоком)

Операційні з ламінарним потоком називаються чистими, тому що в них повинне бути якісне повітря без пилу і частинок. У чистому приміщенні пил, що виходить як від персоналу, так і від пацієнта і обладнання, викликає ризик зараження.

Хороші і комфортні умови важливі не тільки для пацієнта. Медичний персонал, що працює в операційній (особливо хірургічна бригада), повинен відчувати себе також комфортно. Це повинна бути студія, у якій твориться хірургічне мистецтво. Тут має бути красиво, затишно і комфортно. Ми зробили таку операційну в 3-й міській лікарні.

Незважаючи на технічні труднощі втілення проекту, приміщення було повністю реконструйовано, згідно з вимогами замовника. В операційній була встановлена ​​ламінарний зона, розсувні двері з доводчиками. Виконано скління, щоб можна було бачити весь операційний процес. Розсувні конструкції виконані з полімерним покриттям (миються, не схильні до корозії).

BAA_0143-1200x801.jpg

Проектування і будівництво хімічної лабораторії

Проектування, будівництво хімічної лабораторії "під ключ"

Інжинірингова компанія «СВС-АРТА» здійснює проектування і будівництво чистих приміщень хімічних лабораторій. Наші інженери можуть проектувати і будувати чисті приміщення лабораторій для лікарського або дослідного використання.

У клінічних дослідницьких лабораторіях часто проводяться перші дослідження ліків від імені фармацевтичних і біотехнологічних компаній. Вони повинні дотримуватися всі міжнародні стандарти і вимоги, в тому числі і клас чистоти від ISO 8 до ISO 5. Ми можемо надати необхідний досвід і знання для проектування і будівництва чистих приміщень лабораторії, які відповідають усім нормативним вимогам GMP і ISO, а також вимогам процесу лабораторії.

Якщо матеріали розробляються або обробляються для лікування тварин або людини в чистому приміщенні лабораторії по GMP, воно повинно відповідати суворим стандартам.

РІШЕННЯ ЧИСТИХ ПРИМІЩЕНЬ ХІМІЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ “ЮРІЯ-ФАРМ”

При проектуванні чистих приміщень лабораторії враховувалися типові лабораторні процеси, такі як:

  • отримання та відправка зразків;
  • гістологія;
  • макросеченіе;
  • кодування;
  • фарбування;
  • зберігання парафінових блоків;
  • мікроскопічні дослідження.
  • Це високоспеціалізована область, яка вимагає від інженерів і проектувальників великого досвіду, при проектуванні і монтажі чистих приміщень лабораторії, яка буде відповідати нормативним документам. Проектування чистого приміщення лабораторії, яке буде підтримувати логічний робочий процес, означає менший ризик забруднення, скорочення помилок персоналу. Фахівці «СВС-АРТА» мають відповідним досвідом і знаннями для будівництва чистих приміщень лабораторії.
DSC08579_jpg-2-1200x792.jpg

Чисті зони відбору проб / Лінія конвеєру

Чисті зони відбору проб, класу «Д», «С»

ЗОНА КОНВЕЄРА

Чисті зони з конвеєрною системою для транспортування піддонів, завантажених різними медичними препаратами. Система складається з роликових конвеєрів, поворотних столів і ланцюгових конвеєрів. Конвеєрна техніка на робочих місцях виготовлена з неіржавної сталі, так як конвеєри в цій зоні щодня очищаються спиртовим розчином для дезінфекції. Ще однією особливістю є те, що окремі секції конвеєра розділені спеціальними швидкісними і протипожежними воротами через різницю в тиску повітря.

КАМЕРА ПОПЕРЕДНЬОГО ПОВІТРЯНОГО ОБДУВАННЯ

Усі зони відбору проб мають незалежні входи – систему шлюзів для персоналу, автоматичну подачу сировини / матеріалів з інтеграцією паллетного конвеєра і високошвидкісних ролет, передавальні камери для допоміжних речовин. Палети з сировиною та матеріалами проходять автоматичний попередньо підготовлений процес обробки потоком фільтрованого повітря в спеціальній камері обдування перед попаданням у зону відбору проб. Напрямок та швидкість повітряного потоку в камері забезпечує очистку поверхонь вторинної упаковки сировини.

Чисті приміщення для операційної з ламінарним потоком

Повна реконструкція операційного блоку

Як отримати хорошу якість повітря в операційних?

Для досягнення прийнятного рівня якості повітря в чистоті приміщення для операційної діяльності встановлюються дві основні групи: (1) контроль анестезуючих газів у інтересах персоналу операційної та (2) інфекційний контроль у інтересах пацієнта.

Контроль анестезируючих газів

Системи даних та продуктів, а також загальна вентиляція операційних та хірургічних кабінетів повинні функціонувати в оптимальному вигляді, щоб хірургічний персонал був захищений від впливу анестезіруючих газів.

 Інфекційний контроль

Інфекційний контроль в операційних, як звичай, не враховує елемент якості повітря, внаслідок детальних досліджень показано, що більшість інфекцій відбувається від самого пацієнта або від дій хірургічного персоналу.

Інфекційний контроль підтримується в якості повітря для підрахунку досягнень та підтримання контролю над взведеними в повітрі твердими частинами за рахунок фільтрації повітря та зберігання пределів твердих частинок у чистих приміщеннях для експлуатації, встановлених у ISO 14644. Для операційної цієї категорії 4, яка складає 10 000 частин на кубічний метр повітря з розміром 0,1 мікрона. або більше (Таблиця ISO 14644-1).

КОМПАНІЯ

Лого_новый

Інжинірингова компанія "СВС-АРТА". Будівництво, монтаж чистих приміщень.

Соціальні мережі