3D лазерне сканування і обробка хмари точок

Компанія «СВС-АРТА» пропонує послуги 3D тривимірного лазерного сканування. Ми зможемо прийти до Вас з нашим обладнанням і програмним забезпеченням. Ми використовуємо портативні лазерні сканери високої якості. Наші досвідчені співробітники працюватимуть над Вашим проектом досягнення поставлених цілей.

ПОСЛУГИ 3D-СКАНУВАННЯ В ЧЕРКАСАХ

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕ ВАШОМУ ЗАВОДУ, ФАБРИЦІ, АРХІТЕКТУРНИМ ТА ІНЖЕНЕРНИМ ПРОЕКТАМ


лазерное 3д сканирование

Високоточне 3D сканування

Швидкість вимірювань

3D сканування для схем-планів або креслень Autodesk AutoCAD.


Високоточні лазерні сканери Leica Geosystems збирають дані про реальні об’єкти в теплових середовищах для створення хмар точок та виконання високоточних вимірювань для будь-якого проекту.

Ми скануємо об’єкти на відстані до 60 метрів з точністю 4 мм, а отримання 360-панорамного скану займає всього 3 хвилини.


3D-візуалізація

Візуалізуйте проекти

Зробіть правильно з першого разу


Ми прагнемо використовувати новітні технології для поліпшення галузевих послуг, у яких ми спеціалізуємося більше 15 років. Кожен крок у процесі проектування/монтажу вимагає ретельного планування, а 3D-технології – це лише один із способів, за допомогою якого ми будуємо промислові підприємства з першого разу, при мінімальному ризику і швидкому досягненні бажаного результату.

3D-сканування дозволяє всім (навіть не інженерам) візуалізувати модернізацію об’єкта до його побудови. У Вас не виникне питань, чи достатньо місця для обладнання. Вам не потрібно бути інженером, щоб мати уявлення про свій об’єкт після його реконструкції. 3D-сканування дасть Вам чітке бачення.

3д сканирование помещений
3д моделирование

3D моделювання

3D сканування в BIM

Перетворіть дані сканування в 3D-моделі Autodesk Revit.


BIM – (Building Information Modeling) – це цифрове представлення фізичних і функціональних характеристик об’єкта, яке охоплює більше, ніж просто геометрію будівлі. BIM враховує безліч факторів: інформацію про об’єкт та окремих його елементів (навіть деталей виробників), географію, дизайн та інші дані, у тому числі його вплив на навколишнє середовище і навпаки. Сканування в BIM – це переважно практика створення цифрового уявлення сучасних умов будівлі з його фізичними та функціональними характеристиками в BIM. Лазерний сканер розроблений для отримання точного 3D-сканування, яке потім імпортується в програмне забезпечення 3D BIM (Autodesk Revit, Graphisoft ArchiCAD, Vectorworks і т.п.)

Області застосування 3D сканування

Найбільш часто трапляються рішення для популярних сфер, у яких ефективно використовується 3D-сканування.


3D сканирование предприятий

Модернізація виробництва


Наші послуги з 3D-сканування підприємств включають: проектування механічних, електричних і сантехнічних систем/трубопроводів. Лазерні сканери створюють високоточні 3D-моделі з цифровою документацією.

Лазерное сканирование 3Д

Будівництво, реконструкція та ремонт


У процесі будівництва потрібний проміжний контроль геометрії майбутніх будівель: стін, кутів, отворів і т.п. Лазерне сканування справляється з цим завданням точніше і швидше, ніж звичні вимірювальні технології.

3D лазерное сканирование коммуникаций

Об’єкти комунального господарства


За допомогою лазерних 3D-сканерів стали можливими швидке оцифровування і документування інженерних комунікацій. Пристрої працюють дистанційно, мінімалізують ризики людей при роботі в несприятливих умовах і на важкодоступних ділянках.

КОМПАНІЯ

Лого_новый

Інжинірингова компанія "СВС-АРТА". Будівництво, монтаж чистих приміщень.

Соціальні мережі