Будівництво та монтаж чистих приміщень під ключ

Компанія СВС-АРТА може спроектувати і побудувати окреме модульне чисте приміщення, адаптувати ваш простір для монтажу чистих кімнат або навіть модернізувати чисте приміщення для приєднання до існуючої інфраструктури.

БУДІВНИЦТВО ТА МОНТАЖ ЧИСТИХ ПРИМІЩЕНЬ

БУДІВНИЦТВО ЧИСТИХ ПРИМІЩЕНЬ – СКЛАДНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС, потребує капіталовкладень, ЧАСУ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ.


Компанія СВС-АРТА (Україна, Черкаси) здійснює комплекс робіт повного виробничого циклу: від розробки проекту до запуску в експлуатацію з подальшою техпідтримкою. За 15 років наполегливої ​​праці компанія знайшла професійний досвід, який дозволяє уникати помилок в процесі експлуатації чистих приміщень. Понад 80 вдалих проектів – показник якісно виконаної, в суворій відповідності з проектним планом, роботи.

У процесі підготовки враховуються особливості об’єктів і сфера їх застосування, визначаються обсяги, розраховується оцінка інвестицій і обговорюється час реалізації проекту. Компанія усвідомлює, що будівництво чистих приміщень вимагає чималих фінансових витрат, тому не нав’язує замовнику дорогих матеріалів і непотрібних послуг. Ми будуємо тільки там, де це дійсно потрібно, враховуючи необхідний клас чистоти в конкретно заданому приміщенні.

воздуховоды вентиляция чистые помещения

фармацевтическое производство корпорации юрия фарм

Якщо вам необхідно модернізувати чисте приміщення для досягнення нових стандартів ISO або відповідності більш суворої класифікації чистих приміщень по GMP, компанія СВС-АРТА може допомогти вам змінити ваш простір. У нас є повне уявлення про те, що необхідно на кожному рівні класу, і ми можемо визначити ефективні способи підвищення рейтингу вашого класу при збереженні ефективності.

Це може включати в себе такі речі, як додавання фільтр-боксів HEPA / ХЕПА, оновлення вашої системи HVAC (опалення, вентиляції та кондиціонування), зміна схеми повітряного потоку або збільшення продуктивності вашої системи фільтрації. Ми подбаємо про те, щоб ваше чисте приміщення відповідало всім вимогам, щоб ви могли зосередитися на своїх цілях.

Якщо ви хочете, щоб ваш простір завжди відповідав стандартам класифікації чистих приміщень, ми можемо включити вас в свій графік регулярного технічного обслуговування для обслуговування HVAC чистих приміщень, заміни фільтрів, глибокого очищення і т. Д.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА ЧИСТИХ ПРИМІЩЕНЬ

Будівництво чистих приміщень вимагає контролю над твердими частинками задовго до заключного етапу запуску і сертифікації будь-якого проекту будівництва або ремонту чистого приміщення. Від отримання матеріалів до початкової підготовки зони будівництва чистого приміщення повинні виконуватися протоколи чистого будівництва для різних етапів будівництва чистого приміщення.


ремонт чистых зон

Звичайне будівництво


Після завершення детального аналізу проекту проект переходить до етапу будівництва чистих приміщень, на якому зводяться об’єкти, інженерні мережі та обладнання. На цьому етапі використовуються стандартні методи управління будівництвом об’єктів, інженерних мереж і обладнання.

 •  Ізоляція перед будівництвом
 •  Санітарні системи зливів в підлозі
 •  Отримання і перевірка матеріалів
 •  Стінові системи чистих приміщень
 •  Системи підлог
воздухоотводы вентиляция климат

Чисте будівництво


Будівельна зона чистої зони, буде позначена як така, з бар’єрними стінами і пристроями позитивного або негативного тиску, встановленими для запобігання попадання будь-якого забруднення в позначені зони будівництва чистої зони.

 •  Механічні розподільні системи HVAC
 •  Електрокомунікації
 •  Системи технологічних трубопроводів
монтаж потолков чистых помещений

Попереднє будівництво чистих приміщень


Вхід і вихід на робочу площадку через «кабіну» (повітряний шлюз і повітряочисники). Повинні бути встановлені фільтри HEPA \ ХЕПА для зменшення накопичення пилу в результаті різання і свердління.

 •  Структурні стельові системи
 •  Системи контролю і моніторингу чистих приміщень
 •  Перевірка цілісності систем чистих приміщень
чистые помещения и коридор после ремонта

Активне будівництво чистих приміщень


Це самий обмежувальний етап. Робітники, що входять в чисте приміщення, повинні носити комбінезони або лабораторні халати, черевики, захисні сітки і рукавички. Ми використовуємо систему циркуляції повітря для безперервної очищення повітря.

 •  Монтаж технологічного устаткування
 •  Сертифікація чистих приміщень в стані спокою
 •  Установка технологічного інвентарю

Статті


Кваліфікація чистих приміщень

Кваліфікація чистих приміщень

20.06.2021

Основні вимоги до чистих приміщень на фармацевтичному виробництві Вимоги до чистих приміщень для асептичного фармацевтичного виробництва та виробництва лікарських засобів, які можуть бути піддані фінішної стерилізації, відрізняються. Технологічний процес розливу / наповнення (критичний процес) при виробництві лікарських засобів, що не піддаються фінішної стерилізації в упаковці, вимагає чистої зони “А”, оточеній чистою зоною класу “В”, щоб […]

Чисті приміщення в медицині

Чисті приміщення в медицині

20.06.2021

МЕДИЧНІ ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ і ЧИСТІ КІМНАТИ Чисті приміщення – чисті кімнати для медицини, життєво важливі для проведення медичних рішень, розробці вакцин і методів лікування за допомогою фармакологічної продукції, а також для виробництва життєво важливих медичних пристроїв. Три основних типи медичних чистих приміщень – це чисті приміщення для медичних досліджень, чисті приміщення для медичних пристроїв та […]

Наші проекти


КОМПАНІЯ

Лого_новый

Інжинірингова компанія "СВС-АРТА" будівництво, монтаж чистих приміщень

Соціальні мережі