3D лазерне сканування і обробка хмари точок

Компанія “СВС-АРТА” пропонує послуги 3D тривимірного лазерного сканування. Ми зможемо прийти до вас з нашим обладнанням і програмним забезпеченням. Ми використовуємо портативні лазерні сканери високої якості. Наші досвідчені співробітники будуть працювати над вашим проектом для досягнення ваших цілей.

ПОСЛУГИ 3D-СКАНУВАННЯ В ЧЕРКАСАХ

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕ ВАШОМУ ЗАВОДУ, ФАБРИЦІ, АРХІТЕКТУРНИМ ТА ІНЖЕНЕРНИМ ПРОЕКТАМ


лазерное 3д сканирование

Високоточне 3D сканування

Швидкість вимірювань

3D сканування для схем-планів або креслень Autodesk AutoCAD.


Високоточні лазерні сканери Leica Geosystems, збирають дані про реальні об’єкти і в теплових середовищах для створення хмар точок і високоточних вимірювань для будь-якого проекту.

Ми скануємо об’єкти на відстані до 60 метрів з точністю 4 мм, а отримання 360-панорамного скану займає всього 3 хвилини.


3D-візуалізація

Візуалізуйте проекти

Зробіть правильно з першого разу


Ми прагнемо використовувати новітні технології для поліпшення галузевих послуг, в яких ми спеціалізуємося більше 15 років. Кожен крок у процесі проектування / монтажу вимагає ретельного планування, а 3D-технології – це лише один із способів, за допомогою яких ми будуємо промислові підприємства з першого разу, при мінімальному ризику і швидкому досягненні бажаного результату.

3D-сканування дозволяє всім (навіть не інженерам) візуалізувати модернізацію об’єкта до його побудови. У вас не виникне питань, чи достатньо місця для обладнання. Вам не потрібно бути інженером, щоб мати уявлення про свій об’єкт після його реконструкції. 3D-сканування дасть вам чітке бачення.

3д сканирование помещений
3д моделирование

3D моделювання

3D сканування в BIM

Перетворіть дані сканування в 3D-моделі Autodesk Revit.


BIM – (Building Information Modeling) – це цифрове представлення фізичних і функціональних характеристик об’єкта, яке охоплює більш ніж просто геометрію будівлі. BIM враховує безліч факторів і інформацію про об’єкт, окремих його елементах (навіть деталей виробників), географії, дизайні та інших даних, в тому числі вплив його на навколишнє середовище і навпаки. Сканування в BIM – це в основному практика створення цифрового уявлення існуючих умов будівлі з його фізичними та функціональними характеристиками в BIM. Лазерний сканер розроблений для отримання точного 3D-сканування, яке потім імпортується в програмне забезпечення 3D BIM (Autodesk Revit, Graphisoft ArchiCAD, Vectorworks і т.п.

Області застосування 3D сканування

Найбільш частіше зустрічаються рішення для популярних сфер, в яких ефективно використовується 3D-сканування


3D сканирование предприятий

Модернізація виробництва


Наші послуги з 3D-сканування підприємств включають: проектування механічних, електричних і сантехнічних систем / трубопроводів. Лазерні сканери, створюють докладні і високоточні 3D-моделі з цифровою документацією.

Лазерное сканирование 3Д

Будівництво, реконструкція та ремонт


В процесі будівництва потрібно проміжний контроль геометрії майбутніх будівель: стін, кутів, отворів і т.п. Лазерне сканування справляється з цим завданням точніше і швидше звичних вимірювальних технологій.

3D лазерное сканирование коммуникаций

Об’єкти комунального господарства


За допомогою лазерних 3D-сканерів стала можливим швидка оцифровка і документування інженерних комунікацій. Пристрої працюють дистанційно, мінімізують ризики людей при роботі в несприятливих умовах і на важкодоступних ділянках.

КОМПАНІЯ

Лого_новый

Інжинірингова компанія "СВС-АРТА" будівництво, монтаж чистих приміщень

Соціальні мережі