Чисті приміщення в медицині

20.06.2021by svs-artaUncategorized

чистые-комнаты-для-медицины-1200x620.jpg

МЕДИЧНІ ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ і ЧИСТІ КІМНАТИ

Чисті приміщення – чисті кімнати для медицини, життєво важливі для проведення медичних рішень, розробці вакцин і методів лікування за допомогою фармакологічної продукції, а також для виробництва життєво важливих медичних пристроїв. Три основних типи медичних чистих приміщень – це чисті приміщення для медичних досліджень, чисті приміщення для медичних пристроїв та фармацевтики. Дизайн чистих приміщень для кожного типу буде відрізнятися в залежності від цілей підприємства і його вимог до класифікації чистих приміщень.

Давайте докладніше розглянемо ці три типи медичних чистих приміщень і то, як вони розрізняються по своєму застосуванню, класифікації та дизайну чистих приміщень.

ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Чисті приміщення для медичних досліджень використовуються для вивчення медицини, досліджень і експериментів, а також для розробки методів лікування. Чисті приміщення для медичних досліджень часто повинні бути біобезпеки та мати додаткові заходи безпеки для захисту співробітників і їх важливої ​​роботи від потенційних ризиків біобезпеки.

осмотр образцов лаборатории

Середовище чистою приміщення повинна бути стерильною. Чисті приміщення для медичних досліджень зазвичай підпадають під клас 5-7 ISO 14644-1. Строгість стандарту продиктована рівнем ризику забруднення чистими приміщеннями та безпекою. Наприклад, для досліджень за участю крові або стовбурових клітин, ймовірно, буде потрібно чисте приміщення класу 5 ISO. Це означає, що в чистому приміщенні повинна бути встановлена ​​потужна система фільтрації з допустимою кількістю часток менш 3520 частинок розміром 0,5 мікрона або більше.

Для медичних досліджень, які працюють з інфекційними або токсичними парами або речовинами, часто потрібні чисті приміщення з негативним тиском. Цей додатковий захист запобігає витоку забруднюючих речовин з чистого приміщення, де вони можуть завдати шкоди тим, хто знаходиться за межами чистого приміщення.

Незалежно від того, чи використовуються вони для досліджень раку, інфекційних захворювань і вірусів або для проведення дієвих і ефективних вакцинацій, чисті приміщення для медичних лабораторій повністю обладнані всім спеціалізованим обладнанням, безпечними сховищами і ергономічними меблями, які необхідні дослідникам для комфортного виконання своєї роботи. і ефективно. Чисті приміщення для медицини інжинірингової компанії СВС-АРТА можуть відповідати навіть самим строгим класифікацій, які можуть знадобитися для цих типів медичних чистих приміщень, і можуть легко змінюватися відповідно до унікальними потребами будь-якої програми.

ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Медичні пристрої – це спеціалізовані продукти, які використовуються для діагностики, лікування і лікування пацієнтів. На відміну від фармацевтичних продуктів, медичні пристрою не метаболізуються. Замість цього вони можуть використовуватися медичними фахівцями всередині і зовні як інструмент або навіть імплантуватися. Оскільки медичні пристрої контактують з тканинами і мембранами, вони повинні бути чистими або піддаватися ретельному дезінфекції, щоб запобігти можливості інфікування або інших ризиків. З цієї причини фармацевтичне виробництво, складання і упаковка медичних пристроїв вимагає контрольованого середовища чистого приміщення, перевіреної і контрольованою строгими вимогами і контролем якості.

На різних етапах виробництва, збірки і упаковки медичних виробів пред’являються різні вимоги до чистоти, і вони часто підпадають під різні класифікації. Наприклад, більшість чистих приміщень, які виробляють медичне обладнання, повинні відповідати стандартам ISO класу 5-8.

Зокрема, чисті приміщення для медичних пристроїв, в яких виробляються некритичні і полукрітіческіе пристрої, потрапляють в діапазон ISO класу 7-8, в той час як пристрої з критичними рівнями дезінфекції (наприклад, хірургічне обладнання і імплантовані пристрої) вимагають найчистішою середовища і повинні відповідати класу 5 ISO. або вище. По суті, строгість вимог зростає в міру того, як розміри деталей пристрою стають менше і складніше.

Чисті приміщення для упаковки медичних пристроїв, за якими ведеться ретельний контроль для запобігання забруднення, зазвичай працюють відповідно до стандартів ISO класу 7-8.

Кращим типом чистих приміщень для виробництва і упаковки медичного обладнання є чисте приміщення СВС-АРТА. Цей тип чистих приміщень може відповідати суворим вимогам класифікації і підтримувати стабільну, вільну від забруднень середу на всіх етапах виробництва пристроїв.

ФАРМАЦЕВТИЧНІ ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ

Фармацевтичні чисті приміщення використовуються для розробки хімічних засобів лікування та лікування для поліпшення здоров’я і порятунку життів. При розробці і тестуванні фармацевтичних препаратів навіть найменше зараження може мати серйозні наслідки для результатів медичних досліджень або ефективності лікування і навіть може призвести до небезпечних для життя наслідків. Через це фармацевтична промисловість підлягає жорсткому контролю.

Фармацевтичні чисті приміщення часто вимагають різного рівня чистоти в залежності від типу речовин, хімікатів і процедур, що використовуються в їх роботі. Мінімальним стандартом для фармацевтичних чистих приміщень зазвичай є ISO 7 зі зростаючими вимогами ISO 5 або більше, що вимагає 240-600 повітрообмінів на годину і 35-70-відсоткового покриття стелі для підтримки навколишнього середовища в розмірі 100 000 частинок 0,1 мкм на кубічний метр .

Фармацевтичні чисті приміщення також регулюються додатковими правилами або стандартами GMP / ISO / ГОСТ. Стандарти GMP / ISO / ГОСТ наказують варіанти компоновки відповідно до оптимальними схемами повітряного потоку, організацією чистих приміщень, методами роботи оператора і рівнями санітарії відповідно до кожного стандартом.

фармацевтическое производство инфузионных растворов

Через високий рівень контролю в фармацевтичному чистому приміщенні, чисті приміщення СВС-АРТА є очевидним рішенням. Вони здатні підтримувати строгі екологічні стандарти і усувати помилки, викликані температурою, вологістю або забрудненням, є надійним структуру для будь-якого дизайну медичних чистих приміщень.

Ці три типи медичних чистих приміщень є життєво важливими і цінними інвестиціями для підприємств, що займаються дослідженнями або створенням і виготовленням з’єднань і пристроїв для поліпшення здоров’я і порятунку життів. Важлива робота в сфері охорони здоров’я вимагає наявності високопродуктивної медичної чистої кімнати для захисту проектів і захисту співробітників.

Інжинірингова компанія СВС-АРТА проектує, будує і встановлює медичні чисті приміщення відповідно до будь-стандартами класифікації – від розробки фармацевтичних препаратів до виробництва і упаковки медичних пристроїв. Якщо ви готові приступити до проектування свого нового чистого приміщення, зв’яжіться з професійною командою СВС-АРТА сьогодні.

 

КОМПАНІЯ

Лого_новый

Інжинірингова компанія "СВС-АРТА" будівництво, монтаж чистих приміщень

Соціальні мережі