Portfolio

DSC_8900-1-1200x795.jpg

Технології чистих приміщень для лабораторій

Кожна лабораторія і чиста кімната мають унікальні вимоги до дизайну, але кожна функціональна лабораторія поєднує в собі обладнання, інженерні мережі, системи безпеки і механічні системи в ефективній, гнучкою і приємною робочої середовищі.

ГНУЧКІСТЬ В ПРОЕКТУВАННІ

Задовго до початку проектування чистих приміщень для лабораторій, наші архітектори, інженери, проектувальники і фахівці по навколишньому середовищу допоможуть Вам визначити необхідні вимоги. Провівши співбесіду з учасниками вашої лабораторії – від директора до технічних фахівців – наші проектувальники допоможуть Вам визначити фізичні і естетичні цілі і завдання вашого підприємства. Ми ретельно аналізуємо ваш транспортний потік, потреби в просторі, тип і кількість аналізів, стандартні методи випробувань, безпеку лабораторії, а також вимоги до обладнання та нормативним вимогам.

ЯКІСТЬ

Наші клієнти отримують ретельне і точне планування приміщень, узгоджене з усіма необхідними складними електричними, механічними і інженерними системами. Наші комплексні внутрішні консультаційні послуги гарантують, що відповідальність за ваш проект буде покладено на СВС-АРТА, як на вашого єдиного підрядника. Ми надаємо команду інженерів, яка швидко реагує на зміни, легко спілкується і розділяє відповідальність.

Чисті приміщення для операційного боксу

Реконструкція в міській лікарні №3 (м.Черкаси). Сучасна операційна, в якій комфортно працювати.

Операційна з ламінарної зоною (ламінарним потоком)

Операційні з ламінарним потоком називаються чистими, тому що в них повинне бути якісне повітря без пилу і частинок. У чистому приміщенні пил, що виходить як від персоналу, так і від пацієнта і обладнання, викликає ризик зараження.

Хороші і комфортні умови важливі не тільки для пацієнта. Медичний персонал, що працює в операційній (особливо хірургічна бригада), повинен відчувати себе також комфортно. Це повинна бути студія, в якій твориться хірургічне мистецтво. Тут має бути красиво, затишно і комфортно. Ми зробили таку операційну в 3-й міській лікарні.

Незважаючи на технічні труднощі втілення проекту, приміщення було повністю реконструйовано, згідно з вимогами замовника. В операційній була встановлена ​​ламінарний зона, розсувні двері з доводчиками. Виконано скління, щоб можна було бачити весь операційний процес. Розсувні конструкції виконані з полімерним покриттям (миються, не схильні до корозії)

BAA_0143-1200x801.jpg

Проектування і будівництво хімічної лабораторії

Проектування, будівництво хімічної лабораторії "під ключ"

Інжинірингова компанія «СВС-АРТА» здійснює проектування і будівництво чистих приміщень хімічних лабораторій. Наші інженери можуть проектувати і будувати чисті приміщення лабораторій для лікарського або дослідного використання.

У клінічних дослідницьких лабораторіях часто проводяться перші дослідження ліків від імені фармацевтичних і біотехнологічних компаній. Вони повинні дотримуватися всі міжнародні стандарти і вимоги, в тому числі і клас чистоти від ISO 8 до ISO 5. Ми можемо надати необхідний досвід і знання для проектування і будівництва чистих приміщень лабораторії, які відповідають усім нормативним вимогам GMP і ISO, а також вимогам процесу лабораторії.

Якщо матеріали розробляються або обробляються для лікування тварин або людини в чистому приміщенні лабораторії по GMP, воно повинно відповідати суворим стандартам.

РІШЕННЯ ЧИСТИХ ПРИМІЩЕНЬ ХІМІЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ “ЮРІЯ-ФАРМ”

При проектуванні чистих приміщень лабораторії враховувалися типові лабораторні процеси, такі як:

  • отримання та відправка зразків;
  • гістологія;
  • макросеченіе;
  • кодування;
  • фарбування;
  • зберігання парафінових блоків;
  • мікроскопічні дослідження.
  • Це високоспеціалізована область, яка вимагає від інженерів і проектувальників великого досвіду, при проектуванні і монтажі чистих приміщень лабораторії, яка буде відповідати нормативним документам. Проектування чистого приміщення лабораторії, яке буде підтримувати логічний робочий процес, означає менший ризик забруднення, скорочення помилок персоналу. Фахівці «СВС-АРТА» мають відповідним досвідом і знаннями для будівництва чистих приміщень лабораторії.
DSC08579_jpg-2-1200x792.jpg

Чисті зони відбору проб / Лінія конвеєру

Чистые зоны для отбора проб, класса D. C

ЗОНА КОНВЕЄРА

Чисті зони з конвеєрною системою для транспортування піддонів, завантажених різними медичними препаратами. Система складається з роликових конвеєрів, поворотних столів і ланцюгових конвеєрів. Конвеєрна техніка на робочих місцях виготовлена з нержавіючої сталі, так як конвеєри в цій зоні щодня очищаються спиртовим розчином для дезінфекції. Ще однією особливістю є те, що окремі секції конвеєра розділені спеціальними швидкісними і протипожежними воротами через різницю в тиску повітря.

КАМЕРА ПОПЕРЕДНЬОГО ПОВІТРЯНОГО ОБДУВАННЯ

Всі зони відбору проб мають незалежні входи – систему шлюзів для персоналу, автоматичну подачу сировини / матеріалів з інтеграцією паллетного конвеєра і високошвидкісних ролет, передавальні камери для допоміжних речовин. Палети з сировиною, матеріалами перед попаданням в зону відбору проб проходять автоматичний процес обробки потоком попередньо підготовленого, фільтрованої повітря в спеціальній камері обдування. Напрямок та швидкість повітряного потоку в камері забезпечує очистку поверхонь вторинної упаковки сировини.

Чисті приміщення для операційної з ламінарним потоком

Повна реконструкція операційного блоку

Як отримати хорошу якість повітря в операційних?
Для досягнення прийнятного рівня якості повітря в чистоті приміщення для операційної діяльності встановлюються дві основні групи: (1) контроль анестезуючих газів у інтересах персоналу операційної та (2) інфекційний контроль у інтересах пацієнта.
Контроль анестезируючих газів
Системи даних та продуктів, а також загальна вентиляція операційних та хірургічних кабінетів повинні функціонувати в оптимальному вигляді, щоб хірургічний персонал був захищений від впливу анестезіруючих газів.

 Інфекційний контроль
Інфекційний контроль в операційних, як звичай, не враховує елемент якості повітря, внаслідок детальних досліджень показано, що більшість інфекцій відбувається від самого пацієнта або від дій хірургічного персоналу.

Інфекційний контроль підтримується в якості повітря для підрахунку досягнень та підтримання контролю над взведеними в повітрі твердими частинами за рахунок фільтрації повітря та зберігання пределів твердих частинок у чистих приміщеннях для експлуатації, встановлених у ISO 14644. Для операційної цієї категорії 4, яка складає 10 000 частин на кубічний метр повітря з розміром 0,1 мікрона. або більше (Таблиця ISO 14644-1).

строительство-чистых-помещений-2-1200x675.jpg

Монтаж лінії по виробництву інфузійних розчинів

УЗГОДЖЕНИЙ ШЛЯХ ДЛЯ ВАШИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Завдяки плідному досвіду впровадження чистих приміщень у виробництві фармацевтичних препаратів, СВС-АРТА розробила послідовний шлях, здатний зіткнутися зі значними бізнес-можливостями для клієнтів, які хочуть диверсифікувати або створити виробничі лінії парентеральних рішень, як для пакетів, так і для пляшок. Наші спеціальні знання починаються з води і її перетворення в основний елемент фармацевтичного процесу, з етапів безперебійного виробництва, включаючи зберігання і розподіл, обробку і розлив. Це цілісне бачення є ключовою стратегією для досягнення гнучкості, ефективності та зручності при парентеральних засобах невеликого або великого обсягу, а також в широкому спектрі продуктів:

ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА РІДИН GMP

Стандарти належної виробничої практики (cGMP) вимагають особливої ​​уваги до процедур оцінки ризиків і верифікації: «… гарне виробництво вимагає визначення дій по валідації, необхідних для демонстрації критичних аспектів управління конкретними операціями. Значні зміни, внесені в установки, обладнання та процеси, які можуть вплинути на якість продукції, повинні бути підтверджені. Для визначення обсягу та ступеня валідації слід використовувати процедуру оцінки ризику ». Генеральний план валідації служить для підтвердження валідації всього обладнання і процедур, які можуть вплинути на якість, цілісність або ефективність продукту; він містить загальні принципи, які дотримуються при виконанні завдання з валідації, і планує дії, які необхідно виконати для цієї мети.

КОМПАНІЯ

Лого_новый

Інжинірингова компанія "СВС-АРТА" будівництво, монтаж чистих приміщень

Соціальні мережі