ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ: чисто там, де дотримуються міжнародних стандартів

Медицина, електроніка, фармацевтична, харчова і хімічна промисловість не можуть обходитися без чистих приміщень, тому сфера їх застосування збільшується з кожним роком. Чистота – необхідна умова для виготовлення високотехнологічної стерильної продукції, яка до мінімуму знижує ймовірність забруднення сторонніми частинками.

СТАНДАРТИ ЧИСТОТИ: добровільні і примусові

Підвищена вологість призводить до корозії, конденсація вологи – до псування продукції, органічні сполуки – небезпечні в фармакології, тому і до температури, і до вологості в чистих зонах висуваються жорсткі вимоги.
Клас чистоти – ось головний показник чистого приміщення. Виробництво і експлуатацію чистих приміщень контролює міжнародна організація стандартизації – ISO 14644-1. Основне призначення цього стандарту – встановити клас чистоти повітря в залежності від концентрації зважених часток в чистих приміщеннях і чистих зонах. ISO 14644-1 розглядає такі питання як: проектування, випробування, експлуатація та біоуражень. Пропонується 9 класів, у кожного – певний рівень концентрація частинок. Наприклад, в абсолютно чистому приміщенні без обладнання клас чистоти буде вище, ніж в приміщенні з працюючим обладнанням. Відповідно і концентрація частинок буде нижче.
Для чистих приміщень фармацевтичної галузі існують інші стандарти, розроблені Європейським Союзом і США – GMP. Так в чому ж різниця? Наприклад, людина купує побутову техніку, її якість можна визначити самостійно, а ось як визначити якість таблеток? Це і послужило поштовхом до появи нового стандарту якості – GMP. Саме GMP встановлює жорсткі вимоги: що можна і що не можна робити підприємствам, які виробляють фармацевтичну продукцію.

 

Продукція для чистих кімнат

У стінових панелях ми застосовуємо алюмінієвий профіль, оскільки це суттєво полегшує конструкцію і підвищує стійкість сендвіч-панелей до корозії.

Наші панелі для чистих кімнат легко демонтувати для установки обладнання в боксах, при цьому не порушуючи конструкції боксу. Витяжні колони інтегруються в стінові панелі. Вони розташовуються в одній площині зі стіновий панеллю.

Компанія СВС-АРТА допоможе Вам правильно спроектувати модульні чисті приміщення, використовуючи власне виробництво і весь накопичений досвід побудови зон чистоти для фармацевтичних виробництв.

Проектуємо і монтуємо чисті виробничі приміщення нового покоління. Реалізуємо задуми і плани при будівництві нових об’єктів, крім того ми пропонуємо реконструкцію або модернізацію вже працюючих підприємств.

Оборудование для чистых помещений
Алюминиевые сендвич панели для чистых помещений
Двери для чистых помещений
Шлюз передаточный для чистых помещений
Светильники для чистых помещений
Фильтр-боксы для чистых помещений
Воздухозаборные колонны
системы вентиляции

Наші партнери