3D тур по зонам чистоти класу D, C

Ви можете віртуально відвідати чисті зони, які ми не так давно ввели в експлуатацію. Комплексна поставка будівельних і технологічних систем з високими вимогами до чистоти технологічних середовищ. Чисті приміщення 150 кв.м. з контрольованою чистотою і ламінарні кімнати з високими вимогами до якості повітря, параметрам температури і вологості.


Чисті приміщення для ОПЕРАЦІЙНИХ БЛОКІВ

Операційні в лікарнях відносяться до найбільш чутливих до інфекцій середовищ в медичних установах. Лікарні, які обрали сучасні технології обробки чистих приміщень, такі як безшовні стіни, підлогу і стелю, такі операційні обладнані за стандартами чистоти, щоб мінімізувати рівень переносяться по повітрю патогенів, а також підтримувати стерильну середу.


Чисті приміщення для ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ВИРОБНИЦТВ

СВС-АРТА – провідний постачальник інтегрованих EPC-рішень для проектів чистих приміщень в Україні, фармацевтичного інжинірингу та фармацевтичного обладнання. Маючи багаторічний досвід проектування фармацевтичних заводів, оптимізації процесів, виробництва обладнання, монтажу і введення в експлуатацію, ми завжди прагнемо надавати індивідуальні, ідеальні рішення для фармацевтичної і медичної промисловості.

Чисті приміщення для лікарень і ЛАБОРАТОРІЙ

Точність лабораторного дослідження багато в чому залежить від того, в яких умовах воно проводиться. Компанія “СВС-АРТА” займається проектуванням і створенням чистих приміщень для лабораторій. Вони дозволяють домогтися ідеально точних результатів без спотворення показників.

КЛАСИ ЧИСТОТИ фармацевтичних приміщень

Вимоги до чистих приміщень в Україні 2009 року, в загальному описуються в стандарті ДСТУ EN 14644-1: 2009 “ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ ТА ПОВ’ЯЗАНІ З НИМИ СЕРЕДОВИЩА, ЩО КОНТРОЛЮЮТЬСЯ . ЧАСТИНА 1. КЛАСИФІКАЦІЯ ЧИСТОТИ ПОВІТРЯ”.

ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ для медицини GMP / ISO / ДСТУ

Медицина, електроніка, фармацевтична, харчова і хімічна промисловість не можуть обходитися без чистих приміщень стандартів GMP / ISO / ДСТУ, тому сфера їх застосування збільшується з кожним роком.

Чисті приміщення для медицини життєво важливі для якісних медичних послуг, розробці вакцин і методів лікування за допомогою фармакологічних продуктів, а також для виробництва життєво важливих медичних пристроїв. Три основних типи медичних чистих приміщень – це чисті приміщення для медичних досліджень, чисті приміщення для медичних пристроїв і чисті приміщення для фармацевтики.

Чи працюєте в чистих приміщеннях?

Проектуємо і будуємо чисті приміщення "під ключ"

«СВС-АРТА» українська інжинірингова компанія, розробник фармацевтичних заводів і постачальник рішень EPC (Engineering, Procurement, and Сonstruction)

валидация и сертификация gmp

Валідація та кваліфікація

Чисті приміщення проходять валідацію, а після сертифікацію відповідно до обраного класом ISO 14644-1. Кожен клас ISO14544-1 має свої унікальні вимоги, які повинні бути пред’явлені для включення об’єкта в зазначену класифікацію. Ми проводимо всі необхідні операції з валідації та сертифікації чистих приміщень.

3д чистых помещений

3D лазерне сканування

Компанія “СВС-АРТА” пропонує послуги 3D лазерного сканування архітектурних об’єктів. Ми зможемо завітати до вас з нашим обладнанням і програмним забезпеченням, використовуючи портативні лазерні сканери високої якості. Наші досвідчені співробітники будуть працювати над вашим проектом для досягнення ваших цілей.

производство
Собственное производство

Власне виробництво

Компанія “СВС-АРТА” володіє власним виробничим комплексом, де виготовляються стінові і стельові панелі, герметичні двері і фармацевтіческоое обладнання для чистих приміщень. Всі процеси обробки та виробництва чистих приміщень знаходяться під суворою системою управління якістю, сертифікованої за ISO 9001, з акцентом на постійне поліпшення.

строительство и монтаж чистых помещений

Будівництво та монтаж

Досвідчена, професійна команда інженерів, монтажників і робітників СВС-АРТА, більше 15 років, успішно реалізує будівництво чистих приміщень в Україні. Незалежно від того, коли ваш проект буде завершений, ми забезпечимо безперервне обслуговування по експлуатації, технічного обслуговування, ремонту, постачання запасних частин, поліпшенню і оновленню.

 • Що таке чисте приміщення?
 • Переваги чистих приміщень
 • Класи чистоти ISO / GMP / ДСТУ
 • Як створити чисте приміщення?
Що таке чисте приміщення?

Чисте приміщення – це кімната або простір, в якому рівень забруднення твердими частинками контролюється в межах встановлених рівнів. Склад повітря, температура, вологість, структура повітряних потоків і тиск контролюються таким чином, щоб звести до мінімуму потрапляння, утворення і утримання частинок (наприклад, пилу) всередині приміщення. Ці приміщення зазвичай використовуються в науково-дослідних, медичних, фармацевтичних та високотехнологічних галузях промисловості, де якість продукту і рівень захищеності співробітників мають вирішальне значення.

По суті, чисті приміщення призначені для видалення забруднюючих речовин, частинок і забруднюючих речовин із зовнішнього навколишнього повітря. Зовнішнє повітря спочатку направляється в систему фільтрації. Потім фільтри (HEPA або ULPA) очищають і знезаражують цей зовнішнє повітря відповідно до їх специфікаціями. Після фільтроване повітря нагнітається в чисте приміщення. Крім того, забруднене повітря в чистому приміщенні витісняється регістрами за межі приміщення або повертається назад в фільтри, і процес відновлюється.

Переваги чистих приміщень

Медицина, електроніка, фармацевтична, харчова і хімічна промисловість не можуть обходитися без чистих приміщень, тому сфера їх застосування збільшується з кожним роком. Чистота – необхідна умова для виготовлення високотехнологічної стерильної продукції, яка до мінімуму знижує ймовірність забруднення сторонніми частинками.

Перевагою промислових чистих приміщень є те, що їх використання дозволить повернути інвестиційний капітал за рахунок поліпшення якості і виходу продукції. Рівень чистоти приміщення, необхідний для виробництва продукції, що випускається, визначається вимогами до продукції.

Вдосконалений режим роботи в чистих приміщеннях відкриває надзвичайно прибуткові можливості для бізнесу, що в кінцевому підсумку сприяє довгостроковому лояльності клієнтів. Свідченням цього є той факт, що всі великі гравці в медичній, фармацевтичній і напівпровідникової галузях використовують технології чистих приміщень. У міру того, як інновації і розробки продовжують рости, ринок технологій для чистих приміщень в Україні буде продовжувати розширюватися, що робить його обов’язковим у всіх галузях промисловості.

Класи чистоти ISO / GMP / ДСТУ

Класи чистоти ISO / GMP / ДСТУ – головний показник чистого приміщення. Підвищена вологість призводить до корозії, конденсація вологи – до псування продукції, органічні сполуки – небезпечні в фармакології, тому і до температури, і до вологості в чистих зонах висуваються жорсткі вимоги. Виробництво і експлуатацію чистих приміщень контролює міжнародна організація стандартизації – ISO 14644-1. Основне призначення цього стандарту – встановити клас чистоти повітря в залежності від концентрації зважених часток в чистих приміщеннях і чистих зонах. В ІСО розглядаються такі питання як: проектування, випробування, експлуатація та біоуражень. Пропонується 9 класів, у кожного – певний рівень концентрації частинок. Наприклад, в абсолютно чистому приміщенні без обладнання клас чистоти буде вище, ніж в приміщенні з працюючим обладнанням. Відповідно і концентрація частинок буде нижче.

Для чистих приміщень фармацевтичних виробництв, в Україні, існують інші стандарти, розроблені Європейським Союзом і США – GMP. Так в чому ж різниця? Наприклад, людина купує побутову техніку, її якість можна визначити самостійно, а ось як визначити якість таблеток? Це і послужило поштовхом до появи нового стандарту якості – GMP. Саме GMP встановлює жорсткі вимоги: що можна і що не можна робити підприємствам, які виробляють фармацевтичну продукцію.
І якщо норми ІСО трактуються як добровільні, а компанія не є урядовою організацією, то без стандартів GMP жодне підприємство в медичній індустрії працювати не зможе. Для виробництва продукції медичного використання існує 4 класу забруднення повітря.

Итак, делаем вывод: и GMP и ISO качественно дополняют друг друга, особенно в фармацевтической отрасли, ни о каких противоречиях между этими стандартами речь не идет.

Як створити чисте приміщення?

Виконайте цей процес з одним надійним партнером, щоб створити оптимальне чисте приміщення.

 •  Концептуальне проектування. Першим етапом в процесі розробки надійного рішення є аналіз ваших майбутніх вимог для створення спільного проекту системи. Досвід процесу концептуального проектування формує основу для подальших етапів.
 •  Базовий і детальний дизайн: на етапі проектування ваші вимоги уточнюються, і ви отримуєте пропозицію з фіксованою ціною, графік і погодження розбіжностей між вимогами проекту.
 •  Установка під ключ: як вашого партнера ми забезпечуємо повну установку і гарантуємо, що всі функціональні вимоги і системні вимоги для вашого чистого приміщення задокументовані і виконані.
 •  Процес атестації і валідації: атестація системи і устаткування є важливою частиною процесу валідації і регулюється керівними принципами GMP ЄС. У разі проектів GMP компанія СВС-АРТА може взяти на себе відповідальність за проведення остаточних випробувань конструкції, установка, функції і результати.

Реалізовані проекти чистих приміщень «СВС-АРТА»

no more posts

Галузеві напрямки компанії

СВС-АРТА виконує розробку і впровадження чистих приміщень для різних виробництв і установ


40%

Фармацевтичні виробництва

Для ряду препаратів (ін’єкції, вакцини, деякі види суспензій і твердих форм) потрібне забезпечення стерильності в приміщеннях, асептичне виробництво.

25%

Технологічні лабораторії

Чисті зони призначені для захисту сировини, проміжних і кінцевих продуктів від аерогенних забруднень, що потрапляють з навколишнього середовища.

20%

Медичні заклади

У медичних установах чисті приміщення необхідні в операційній, палатах реанімації та пологовому відділенні, палатах спецпризначення (алергології, або онкогематології).

15%

Харчова промисловість

У харчовій промисловості вибір зазвичай доводиться на чисті приміщення з повною рамкою з нержавіючої сталі в поєднанні з жорсткою стіною або програмними екранами.

Відгуки замовників

Відгуки замовників компанії “СВС-АРТА” після здачі об’єктів

Операційна в якій хочеться працювати!

Я просто хочу подякувати вам і вашу команду за таку відмінну роботу і за підтримку в наші важкі часи. Чудова робота!

Віталій Григор’єв
лікар-травматолог 3-й міськлікарні м.Черкаси

Відмінно. Рекомендую!

Відмінно. Рекомендую! Якісно і надійно!

Богдан Ларін
керівник департаменту розвитку і збуту Центру персоналізованої фармації «Хемотека»

Велике дякую!

Велике спасибі колективу СВС-АРТА за співпрацю і якісний сервіс. Чисті приміщення від СВС-АРТА – це інжинірингові інсталяції європейського рівня.

Микола Фіщук
Менеджер з контролю якості фармацевтики

27 важливих нагород

За багато років успішної і продуктивної праці, компанія отримала безліч нагород: “Leader of the branch”, “Лідер року 2017”, “Лідер галузі 2017”, “Зірка якості 2018”

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Наші партнери

Компанії, разом з якими ми проектуємо і будуємо чисті приміщення

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Чому обирають нас?

Наші переваги і сильні сторони


Власна виробнича база

80% продукції проекту чистих приміщень, виготовляється безпосередньо нашими виробничими потужностями.
Це істотно впливає на терміни поставок і цінову політику.

Виконуємо проекти в термін

Наша команда виконає всі ваші проекти в термін і в рамках бюджету.
Ви можете бути впевнені в цьому з нашою компанією.

Завжди на зв’язку і в доступі

Ми поруч з вами в будь-який час, коли ми вам знадобимося. Зв’яжіться з нами для консультації, кошторису або будь-якого питання, яке може у вас виникнути з приводу вашого проекту або нашої роботи.

Професійно і відповідально

Ви завжди можете покластися на СВС-АРТА. Наша команда професіоналів допоможе вам швидко перетворити виробництво або завод вашої мрії в реальність.

Публікації

Статті про новинки та події галузі


Кваліфікація чистих приміщень

Кваліфікація чистих приміщень

20.06.2021

Основні вимоги до чистих приміщень на фармацевтичному виробництві Вимоги до чистих приміщень для асептичного фармацевтичного виробництва та виробництва лікарських засобів, які можуть бути піддані фінішної стерилізації, відрізняються. Технологічний процес розливу / наповнення (критичний процес) при виробництві лікарських засобів, що не піддаються фінішної стерилізації в упаковці, вимагає чистої зони “А”, оточеній чистою зоною класу “В”, щоб […]

Чисті приміщення в медицині

Чисті приміщення в медицині

20.06.2021

МЕДИЧНІ ЧИСТІ ПРИМІЩЕННЯ і ЧИСТІ КІМНАТИ Чисті приміщення – чисті кімнати для медицини, життєво важливі для проведення медичних рішень, розробці вакцин і методів лікування за допомогою фармакологічної продукції, а також для виробництва життєво важливих медичних пристроїв. Три основних типи медичних чистих приміщень – це чисті приміщення для медичних досліджень, чисті приміщення для медичних пристроїв та […]

Зв’язатися з нами

Ви можете відвідати нас або написати нам в будь-який час. Ми розглянемо всі ваші побажання.

Зв’яжіться з нами в зручний час

По електронній пошті, по телефону або просто зайдіть до нас в будь-який час.


Телефонуйте

+38(096) 255-55-25, +38(096) 255-55-22, +38(095) 562-20-69

Наша адреса

Україна, м. Черкаси, вул. Геронимівська, 1/5

Email

svsarta@gmail.com

Надішліть нам повідомлення


  Ваше им`я*

  Вкажіть Ваш Email*

  Вкажіть свій номер телефону*

  Напишіть повідомлення:

  КОМПАНІЯ

  Лого_новый

  Інжинірингова компанія "СВС-АРТА" будівництво, монтаж чистих приміщень

  Соціальні мережі